Ogłoszenie

Pogoda Ogłoszenia
Opady:Silne opady deszczu
Temperatura:+4°C
Wiatr: silny
Zachmurzenie: Duże

Buttony

Toplisty


#1 2010-03-22 19:34:48

sasuke22

http://img683.imageshack.us/img683/46/kaget.png

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 301
Punktów :   
Level: 100
EXP: 1000000
Chakra: 50000

Regulamin

1. Lista mozliwości polowań. Każda liczba to ilośc potworków a nie wypraw !

Uczeń Akademii- 3
Genin - 3
Chunin- 4
Jounin- 4
Sanin- 5
LS- 5
Kage- 6
Rikudo - 6

2. Każdy może komuś przeprowadzić wyprawę tylko musi mieę zgodę Moją lub jakiegoś Kage. Np. Czy mogę przeprowadzić dla kolegi wyprawę ? Bo czasem nie mam czasu lub jestem zajęty więc nie mogę tylko ja odpisywać ludziom.

3. Jak już wylosujecie potworka to upewnijcie się kim jest w Bestiariuszu. Aby nie przekręcac np. Reptylion ma właściwości Nietoperza (bo to bzdura.)

4. Aby dostać stałą możliwość prowadzenia innym wypraw zgłaszamy się jako chętni do mnie lub do Kage. Czym więcej ludzi będzie miało możliwość prowadzenia wypraw tym mniej będzie czekania na Odpisanie w Wyprawie !

5. Losujemy Potworki ! A nie wybieramy za które idzie sporo EXPa ! Aby nie było specjalnych wyborów ! Co już się zdarzało ...

6. Nie robimy dwóch Tematów dla jednej osoby. Każdy ma jeden wątek. Nie róbmy dwóch wątków dla jednej osoby.

7. W razie zgłoszenia się dzień wcześniej do wypraw a Prowadzący nie odpisuje Robi się nadrabianie czyli zaległe.

(Zasady będą dodawane po znalezieniu problemu którego trzeba ujawić aby go nie powtarzać)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plogrodzie.info.pl catering-weselny.info.pl dentystyczna.info.pl